kafa kuyruk saya kelebek resimleri kırmızı , siyah

Reklamlar

Saya kelebek poz ver resmini çekeyim .Arkadaşlar sizlere öyle birkaç tane resim yayınlayıp paylaşım yapmak istemiyorum . Ama resimlerimizin sayısı az olabilir hepsi kendi çekimimdir yeni dir internette sadece bu sitede var . O yüzden resimleride seçerek yayınlamak istiyorum . Umarım beğenirsiniz .
saya kelebek yavru


sadece kafası kırmızı saya yavrusu

kara kafa kuyruk saya kelebek

eş çift kırmızı kafa kuyruk
Reklamlar

2 yorum

  1. merhaba;
    arkadaşlar sayanında pal kanatı kara kanatı vardır hatta azmanın bile blog sahibi müsade ederse ve uygun ise konu başlıklarını atsın bizde elimizden gelenleri paylaşalım ama uygun ise çevresinde zarar verecek kişiler var ise paylaşmaya gerek yoktur.
    izmir'den 'soteci' saygılar.

    YanıtlaSil
  2. Ne demek tabiki bu konuları bir konu başlığı ile açarız . Sizin değerli bilgilerinizi saya kelebek güvercin besleyen kişilerde takip ederek yapmış oldukları hakkında daha faydalı ve verimli işler olur . Aynen bende size katılıyorum sayanında palkanat karakanat olur hatta ben şöyle yazayım tüm güvercinlerin palkanat karakanatı olur .saygılarımla yorumunuz için teşekkür ederim en kısa zamanda bu konuyu bir başlık altında açacağım .

    YanıtlaSil

 

Yazar olmak isteyenler

Sitemizden Güvercin ve diğer evcil Hayvanlar hakkında resim ve bilgilerini yazabilecek kişiler . Yazar olmak için tıkla

SON YORUMLAR KATILIN

Aşk Kafe bugünkü bölüm dünkü bölüm Ne Giysem Yakışır son bölüm Gardırop Savaşları bugünkü bölüm dünkü bölüm Ben Bilmem Eşim Bilir Evi bugünkü bölüm dünkü bölüm