GÜVERCİN HASTALIKLARI - GÜVERCİNLERİN SAĞLIKLI OLMASI İÇİN NE YAPMALI - GÜVERCİN HALSİZLİĞİNE NE YAPMALI

Sponsor

Güvercin hastalıkları nasıl takip edilmeli sağlıkları için ne yapmalı
Merhaba değerli misafirlerimiz . Bugün yazımızda GÜVERCİN HASTALIKLARI ile ilgili bilgilerimiz dahilinde bazı paylaşımlar yapacağım umarım sizi sıkmam ve vermiş olduğum uygulamayı yapar iseniz umulur ki GÜVERCİNLERİNİZDE sağlıklı bir şekilde yaşama devam ederler .

Arkadaşlar asıl GÜVERCİNLERİN HASTALANMASINDA sorun bizlerin uygulamalarıdır , güvercinler biraz hasta olur gibi olsun aman bir telaş hemen ilaç vermeler , yok böyle olmaz sakin ve bu güvercinlere hastalığın nasıl geldiğini tespit amaçlı araştırma , hastalığın tespiti ile meşgul olmak lazım gelir . Vereceğiniz o acele ilaçdan daha etkili olacaktır inanın bu yazdıklarım . 

Birde sizlere öneri yapabileceğim devamlı kullanabileceğiniz güvercinlerinizin suyuna her su değişiminde kümesinizde bulundurun ELMA SİRKESİ kullanın . Güvercinlerinizin tüyü , bağırsakları , iştahı göreceksiniz ne kadar faydalı olacak . Önemli olan ilaç değil doğal olarak nasıl koruyabiliriz . TEŞEKKÜR EDERİM HOŞÇAKALIN .

8 yorum:

selanik Soteci dedi ki...

paylaşımınız için teşekürler bunlar altın bilgiler arkadaşlar boş geçmeyin lütfen bir teşekkür bir ustayı çoşturur eyvallah
izmir'den 'soteci' saygılar...

ahmet suat yayla dedi ki...

Ben teşekkür ederim beğendiğiniz ve katkıda bulunduğunuz için . Yorum yapmak isteyenler yorumlama biçimi anonim seçerek yapabilirler

Adsız dedi ki...

Abi hastalik konusunda daha detayli bilgiler verirsen cok sevinirim

Ahmet Suat Yayla dedi ki...

Güvercin hastalıkları konusun da bir kaç yazım oldu yanda ki KATAGORİLER bölümünde ki güvercin hastalıkları tıklayın bazı bilgiler var fakat daha sonra başka hastalıklarla ilgilide yazılarım olacak soru olursa veya tavsiye muhakkak değerlendiririm teşekkür ederim .

Adsız dedi ki...

Abi bu elma sirkesi kuşlarima zarar vermez degil mi ??

Admin Ad dedi ki...

Hayır vermez ama çok az miktar ver insana bile çok verilirse midesini deler bu elma sirkesi o kadar kuvvetli mesela şişe kapağı ile bir suluğa koyabilirsin .

Adsız dedi ki...

ahmet krdş guvercınlerde bodaz şişligi var tam cene altı dıyelım insanlar mısalı et parcası gıbı madde nefes almak sıkıntı nasıl bıse onerırsın karsılastınmı bu tur vakayla yardımcı olrsan sevınırm .hastalıgı kapan hayvan 3 gn sonra pat

şervan AŞKAN dedi ki...

abi bu sirkeyi ne kadar kulanmalıyız bide elma sirkesi şartmı

 

SON YORUMLAR KATILIN

sonbolumizlesen.blogspot.com sacmodelisaati.blogspot.com