GÜVERCİN HASTALIKLARI ,TEDAVİSİ,İLAÇLARI,GERVİT-W

Reklamlar

En iyi vitamin olarak gösteriliyor .


gervit - w güvercin hastalıkları tedavisi ilaçları 


Merhaba diyerek yazıma başlamak istiyorum.Şu anda bu yazıyı okuyan kişinin çok sevdiği güvercinlerinde hastalık olma olasılığı yüksek ki bu araştırmayı yapmış.

Ama telaş edilecek bir durum yok şimdi yazçak olduklarımızı uygular ise umulur ki güvercinleri eski sağlığına kavuşur İNŞALLAH . Arkadaşlar güvercin sağlığında hastalık durumunda hemen hemen herkes ilaç arama yollarına baş vurur , ancak önce vitamin şart ister güvercininiz hasta olsun , yada hastalıktan korunma maksatlı olsun ilaç dan önce muhakkak vitamin . İşte bunu çok iyi bilmemiz lazım , şimdi sizlere özelliklerinden yazacağım GERVİT-W vitamin şu zamanda en iyi olarak gösterilen vitamindir . Gelelim bu vitaminin ne sebepden verildiğine .

* İçerisinde 18 ayrı vitamin barındırır
* Vitamin eksiklikleri
* Tüy dökümü ve üreme zamanı
* Özellikle hastalık öncesi ve sonrası

muhakkak verilmesi gerekir . Dikkat edin verildiği yerler tam güvercinlerimizin yüksek efor kaybettikleri zaman değil mi ? İşte vitamin eksikliği olan güvercinlerimizde devamlı hastalık ve fiziki hastalıklar olur.

GERVİT-W 2 lt içme suyuna 2 tam vidalı kapak güvercinlere verilir . En az haftada 1 kez güvercinlere uygulanır üreme isteğinin artması ve yavru güvercinler için süper bir vitamindir . İNŞALLAH sizlere faydalı olabilmişizdir sorularınızı yorum yaparak iletebilirsiniz teşekkürler.
Reklamlar

2 yorum

  1. bilgileriniz için çok teşekkürler emeğinize sağlık kuşların mutlu neşeli kırgın olmaması için her zaman verebileceğimiz ayrı bir ilaç daha var mı ya da ne önerirsiniz hangi tür yemleri kullanmalıyız ?

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Arkadaşım öncelikle yorumun için teşekkür ederim . sitede bulunan güvecin en etkili vitamin yazımızı okursan her zaman varile bilecek bir vitamin olduğunu görebilirsin birde güvercin hastalıkları olarak diğer konuları da bir gözden geçirirsen faydalı olur .

      Sil

 

Yazar olmak isteyenler

Sitemizden Güvercin ve diğer evcil Hayvanlar hakkında resim ve bilgilerini yazabilecek kişiler . Yazar olmak için tıkla

SON YORUMLAR KATILIN

Aşk Kafe bugünkü bölüm dünkü bölüm Ne Giysem Yakışır son bölüm Gardırop Savaşları bugünkü bölüm dünkü bölüm Ben Bilmem Eşim Bilir Evi bugünkü bölüm dünkü bölüm